Jalatsite tehnoloogiad

BounSe
Asub jalatsi eesosas ja kesktalla osas, et rakendada jalgade energiat ja võimendada jõudu läbi põranda, vähendades väsimuse teket, tagades mugavuse ja maksimaalse tõukejõu.

CushioN
Tugevate kokkupuudete eest kaitstud pehmendatud tald, pakub mugavust ja kaitset löökide eest kannale ja päkaosale. Ühtlasi kaitseb jalga maandumisel.

Air-Window
360-kraadine õhutusstruktuur, suur võrktekstiil jalanõu pealmises osas, mis on kombineeritud võrkosaga jalanõu all, tagamaks täieliku õhu liikuvuse ja mugavuse kasutajale.

ProBarLoc
Probar Loc tagab suurepärase jala keskosa kaitse, stabiilsuse ja toestuse, vähendades väändumist ümber jala.

TuffEVA
Kergekaaluline TuffEVA hea painduvusega kesktald, mis suurendab elastsust 20-30% võrreldes tavalise Eva kesktallaga ning samuti pikendab eluiga.

Insole Cushion- on pehmendusega sisetald, mis tagab mugavuse, toestuse ning vähendab vigastuseohtu.

Carbon Fiber Plate
Süsinik kiust plaat tallaosas, mis on kergekaaluline, lisab vetruvust äratõukel ning annab tugevuse ja toestuse maandumisel.

Xtructure System
Ülemise TPU struktuuri X-vorm näitab selle kuuluvust Li-Ning toodete perekonda.

Tuffos
Eriti vastupidav sünteetiline kummist materjal tagab kuni 5 korda parema vastupidavuse võrreldes tavalise kummiga.

Phylon Insole Cushion
Spetsiaalsed pehmenduspadjad on paigutatud talla sisse tagamaks maksimaalse mugavuse, toestuse ja parema vastupidavuse. Ühtlasi vähendab see tehnoloogia vigastuse tekkimise riski.

Meie kontakt

Online Sport OÜ

Telefon: +372 513 7378

E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Liitu uudiskirjaga

Meie Facebookis