Tehnoloogiad

Wing Stabilaizer- Tehnoloogia, mis võimaldab paremat kontrolli löökide üle. Reketi pea osa kellaosuti kolme ja üheksa juures on varustatud spetsiaalse 3G titaanium tehnoloogiaga. See tehnoloogia vähendab vibratsiooni, mis tekib peale lööki ja taastab reketi esialgse kuju võimalikult kiirelt, muutes järgmise löögi sooritamise lihtsamaks.

Dynamic Optimum Frame - Optimeeritud reketi raami disain parandab reketi raami struktuuri, et tagada efektiivsem rünnak ning kaitse. Ideaallöögiala on viidud ülespoole ning löögikoht kõrgemale. Efektiivset kaitseala on suurendatud ning see tagab jõu kaitsepositsioonil mängides. Löögikiirus paraneb mängatavalt tänu laiemale löögialale ning suuremale põrkejõule.

Turbo Charging - Uuenduslik trapetsi kujuline raami konstruktsioon tagab mängijale kuni 3% energilisema vibutuse ning kiirema tagasilöögi ja pallile kuni 3,5% suurema kiiruse. Turbo Charging tehnoloogia muudab rabaku tõrjumise kiiremaks ja lihtsamaks.

3D Break Free tehnoloogia – mis tähendab geomeetrilist ristlõike konstruktsiooni, mis vähendab raami takistuse koefitsenti kuni 10,5%. Ründava mängustiiliga mängija, kes on jõuline ning omandanud oskused, saab tänu tehnoloogiale juurde kiirema vibutuse, mille tulemusena liigub pall kuni 4,8% kiiremini. 3D Break Free tehnoloogia tagab kiirema vibutuse ning jõulisema rabaku.

70-HOLES - 70 avaga reketil on 2-6 keelte ava vähem kui tavapärastel reketitel. Väiksem arv keelte avasid annab juurde jõudu ning võimalus, et raam puruneks, on väiksem.

SLIM FRAME - Li-Ning reketid on 25% lühemad ja 5% kitsamad võrreldes teiste tootjate reketitega. See tagab 30% väiksema õhutakistuse, samal ajal suurendades märgatavalt ideaallöögiala.

FREE HOLE - Li-Ning on loonud uue Free Hole tehnoloogia keeltele, keelte avadele ning raamile, mis võimaldab keelestada suurema pingega. See omakorda tagab aga parema löögi ning esituse. Keelte avad on läbi nimetatud tehnoloogia tugevdatud süsinik kiuga, viies keelestuspinge maksimaalsele võimalikule tasemele. See tagab raamile 20% suurema väändejõu, 30% suurema survetugevuse ja veel 20% tugevamad keelte avad.

H-SHAPED TECH - Kellaosuti 3, 6, 9 ja 12 kohal on kasutatud H-kujulist raamidisaini ning kellaosuti 2,5, 7 ja 10 kohal tugevdatud disaini, mis tagavad reketile tugevama löögijõu ning stabiilsuse.

HIGH TENSILE SLIM SHAFT - 7mm õhuke raamidisain tagab suurema jõu ja parema kontrolli. Sellega saavutatakse ideaalne reketi tasakaal ja parem manööverdusvõime. Tänu heale aerodünaamikale on õhutakistus väike ja löögiliigutus kiirem.

ULTRA CARBON - Reket on valmistatud eriti jäigast süsinik kiust, mis tagab suurema jõu ning jäikuse ning tänu sellele on võimalik keelestada suurema pingega, vähendades seeläbi raami deformatiooni riski.

HIGH CARBON - Reketi puhul on kasutatud jäika süsinik kiudu, et vähendada reketi kaalu ning muuta reketi pea jäigemaks, et tagada parem kontroll. Süsinik kiud vähendab raami kaalu ning tagab suurema jõu ning jäikuse.

AEROTEC-BEAM SYSTEM - Spetsiaalne aerodünaamiline raami disain tagab minimaalse õhutakistuse ja võimaldab reketiga teha kiiremaid liigutusi.

HDF SHOCK ABSORPTION SYSTEM - HDF vibratsiooni vähendavad materjalid on paigutatud reketi raami õõnsustesse, mis parandavad löögi efektiivsust ning tänu millele väheneb koormus randmele ning käsivarrele ja vigastuste tekke oht väheneb. Nimetatud materjal on eriti kerge kaaluline ning elastne.

TITANIUM EXTRA ELASTIC - Reketi raam kellaosuti 3 ja 9 kohal ning üleval on valmistatud eriti elastsest 3G titaanium sulamist. Titaanium sulam suudab tagada maksimaalse eemaletõuke löögi momendil ning samuti püsiva kiire rünnaku. Tänu nimetatud tehnoloogiale ei teki reketile löögijärgset vibratsiooni ja järgmise löögi sooritamine on oluliselt lihtsam.

M-PDF REINFORCING TECHNOLOGY - Mitme-kihilised süsinik kiud pluss peen käsitöö tagavad kõrgekvaliteedilise reketi, mis on jõuline ning vastupidav.

TB NANO POWERTEC - Nanomeetri tehnoloogia. Tugevdatud nano tehnoloogia ühildab süsiniku kiud paremini ja tugevdab materjali 20% võrra.

Stabilized Torsion Angle- Stabiliseeritud väände nurk tagab reketi kõrge elastsuse. See omakorda aitab sooritada kõrgekvaliteetseid vastulööke isegi siis kui palli ei tabata täpselt ideaallöögialaga.

BOX TYPE FRAME - Unikaalne raami kuju, mis parandab reketi stabiilsust ning seeläbi tagab täpsuse palli tabamisel.

UHB SHAFT - Tehnoloogia väljatöötamisel on kogutud andmed professionaalsetelt mängijatelt. Reketil on kõrge paindumispunkt. Reketi vars paindub reketipeale lähemalt ning see parandab löökide nagu rabak ja tilk kiirust ja õnnestumist.

AIR STREAM SYSTEM- Nimetatud tehnoloogia kasutab tuule tunneli struktuuri, mis vähendab õhu takistust kuni 8,2% ning kiirendab palli liikuvust kuni 3,1%. Selline tuule tunneli disain vähendab tuulekeerise tekke võimalust löögi ajal. Tehnoloogia tagab reketi stabiilsuse ning täpse  palli asukoha tilgalöögil. Mängija, kes on omandanud tilgalöögi tehnika, saab tänu reketile juurde kiirust ning teravust.

BIO INNER CONE - On uudne tehnoloogia reketi varre ehituses. Reketi vars on koonusekujuline. Reketi varre paindepunkt on viidud ülespoole ning see tagab parema painduvuse ning suurema kontrolli.

INNER WAVE FRAME - Tipptehnoloogia ja arenenud disain tagavad löögil tekkinud jõu ühtlase jaotumise terve raami ulatuses ning vähendavad õhutakistust, mis tagab stabiilse ja täpse vastulöögi.

Compressed Frame- Reketi raam on süvendatud disainiga. See tagab parema vastupidavuse reketi väändele. Tulemuseks on löögi momendil väiksem deformatsioon ja reketi suurem stabiilsus.

 

 

 

 

 

 

 

Meie kontakt

Online Sport OÜ

Telefon: +372 513 7378

E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Liitu uudiskirjaga

Meie Facebookis