UUS! Li-Ning Sulgpallireket N7II Light AYPL162-1

Kaal: 79g +/- 1
Balanss: 306 +/-2
Painduvus: Painduv
Hind
199,00 €
Kirjeldus

Turbo Charging - Uuenduslik trapetsi kujuline raami konstruktsioon tagab mängijale kuni 3% energilisema vibutuse ning kiirema tagasilöögi ja pallile kuni 3,5% suurema kiiruse. Turbo Charging tehnoloogia muudab rabaku tõrjumise kiiremaks ja lihtsamaks.

Dynamic Optimum Frame - Optimeeritud reketi raami disain parandab reketi raami struktuuri, et tagada efektiivsem rünnak ning kaitse. Ideaallöögiala on viidud ülespoole ning löögikoht kõrgemale. Efektiivset kaitseala on suurendatud ning see tagab jõu kaitsepositsioonil mängides. Löögikiirus paraneb mängatavalt tänu laiemale löögialale ning suuremale põrkejõule.

AEROTEC-BEAM SYSTEM - Spetsiaalne aerodünaamiline raami disain tagab minimaalse õhutakistuse ja võimaldab reketiga teha kiiremaid liigutusi.

HDF SHOCK ABSORPTION SYSTEM - HDF vibratsiooni vähendavad materjalid on paigutatud reketi raami õõnsustesse, mis parandavad löögi efektiivsust ning tänu millele väheneb koormus randmele ning käsivarrele ja vigastuste tekke oht väheneb. Nimetatud materjal on eriti kerge kaaluline ning elastne.

BIO INNER CONE - On uudne tehnoloogia reketi varre ehituses. Reketi vars on koonusekujuline. Reketi varre paindepunkt on viidud ülespoole ning see tagab parema painduvuse ning suurema kontrolli.

Stabilized Torsion Angle- Stabiliseeritud väände nurk tagab reketi kõrge elastsuse. See omakorda aitab sooritada kõrgekvaliteetseid vastulööke isegi siis kui palli ei tabata täpselt ideaallöögialaga.

TB NANO POWERTEC - Nanomeetri tehnoloogia. Tugevdatud nano tehnoloogia ühildab süsiniku kiud paremini ja tugevdab materjali 20% võrra.

Meie kontakt

Online Sport OÜ

Telefon: +372 513 7378

E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Liitu uudiskirjaga

Meie Facebookis