UUS! Li-Ning Sulgpallireket Windstorm 72 AYPM192-1

Kaal: 72 g
Balanss: 315g
Painduvus: painduv
Kirjeldus

Dynamic Optimum Frame - Optimeeritud reketi raami disain parandab reketi raami struktuuri, et tagada efektiivsem rünnak ning kaitse. Ideaallöögiala on viidud ülespoole ning löögikoht kõrgemale. Efektiivset kaitseala on suurendatud ning see tagab jõu kaitsepositsioonil mängides. Löögikiirus paraneb mängatavalt tänu laiemale löögialale ning suuremale põrkejõule.

AEROTEC-BEAM SYSTEM - Spetsiaalne aerodünaamiline raami disain tagab minimaalse õhutakistuse ja võimaldab reketiga teha kiiremaid liigutusi.

UHF SHAFT - Tehnoloogia väljatöötamisel on kogutud andmed professionaalsetelt mängijatelt. Reketil on kõrge paindumispunkt. Reketi vars paindub reketipeale lähemalt ning see parandab löökide nagu rabak ja tilk kiirust ja õnnestumist.

TB NANO POWERTEC - Nanomeetri tehnoloogia. Tugevdatud nano tehnoloogia ühildab süsiniku kiud paremini ja tugevdab materjali 20% võrra.

Meie kontakt

Online Sport OÜ

Telefon: +372 513 7378

E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Liitu uudiskirjaga

Meie Facebookis